Şili

Yaban Mersini

Şili Yaban Mersini

Şili'nin yaban mersini küçük ama çok besleyicidir. Ayrıca manganez ve C ve K vitaminleri bakımından çok zengindirler. Şili yaban mersini Güney ve Orta Şili'de yetiştirilmektedir ve lezzeti, sıkılığı, tek biçimli renkleri ve çiçekleri ile ün salmıştır. Şili yaban mersini, doğal antioksidanların mükemmel bir kaynağı olup lezzetli ve son derece sağlıklı bir atıştırmalıktır. Ekim ve Mart ayları arasında hava ve deniz yoluyla yaban mersini ihraç edilebilinir.

Şili Yaban Mersini Siparişi

1. Talep

Şili'den yaban mersini almak isteyen müşterimiz konteyner bazında talebini bize iletir. Daha sonra talebin detayları hakkında görüşmeler yapılır.

2. Tedarik

Talep edilen ürün, üretici ve ihracatçılarla irtibata geçilerek araştırılmaya başlanır. Mevcut ürünlerin teknik analizleri ve yerinden alınmış örneklerinin fotoğrafları fiyatla beraber müşterimize iletilir. Ürünün beğenilmesi durumunda satış anlaşması imzalanır.

3. Teslim!

Müşterimiz anlaşmada belirtilen peşinatı (genelde %20'dir) ihracatçının hesabına aktarır. Ürün bizim ve Sağlık Bakanlığı yetkililerinin gözetimi altında konteynere yüklenip yollanır. Konteyner hedef limana ulaşmadan önce kalan miktar ihracatçıya ödenir ve gümrük dökümanları müşterimize ulaştırılır.

Şili Tarım İhraç Ürünleri