Şili

Badem

Şili Bademi

Şili bademinin sağlığa faydaları çok geniştir. Kalp ve beyin rahatsızlıkları, diyabet, kabızlık, solunum bozuklukları, öksürük, anemi ve iktidarsızlıktan kurtulmak için sıklıkla sağlıklı bir çözüm olarak kullanılır. Ayrıca saç, cilt (sedef hastalığı) ve diş bakımı konularında yardımcı olur. Şili'de en fazla yetiştirilen badem türü daha pürüzsüz ciltleri, daha yüksek çekirdek ağırlığına ve daha kolay işlenmeye sahip olan Non Pareil'dir. Bu badem çeşidi büyük pazarlar için tüm endüstri gereksinimlerini karşılamaktadır.

Şili Bademi Siparişi

1. Talep

Şili'den badem almak isteyen müşterimiz konteyner bazında talebini bize iletir. Daha sonra talebin detayları hakkında görüşmeler yapılır.

2. Tedarik

Talep edilen ürün, üretici ve ihracatçılarla irtibata geçilerek araştırılmaya başlanır. Mevcut ürünlerin teknik analizleri ve yerinden alınmış örneklerinin fotoğrafları fiyatla beraber müşterimize iletilir. Ürünün beğenilmesi durumunda satış anlaşması imzalanır.

3. Teslim!

Müşterimiz anlaşmada belirtilen peşinatı (genelde %20'dir) ihracatçının hesabına aktarır. Ürün bizim ve Sağlık Bakanlığı yetkililerinin gözetimi altında konteynere yüklenip yollanır. Konteyner hedef limana ulaşmadan önce kalan miktar ihracatçıya ödenir ve gümrük dökümanları müşterimize ulaştırılır.

Şili Tarım İhraç Ürünleri