Şili

Kuşkonmaz (Asparagus)

Şili Kuşkonmaz

Şili kuşkonmazı, yaklaşık %93 sudan oluşur, kalorisi çok düşüktür ve diüretik özelliklere sahiptir. Tarih boyunca tıpta kullanılmıştır. A ve C vitaminleri, potasyum, demir ve kalsiyum seviyeleri yüksek olan bir besleyicidir. Sebze dünyasının lezzetlerinden biri olarak kabul edilen şili kuşkonmazı farklı ve yoğun bir lezzete sahiptir.

Şili Kuşkonmaz Siparişi

1. Talep

Şili'den kuşkonmaz almak isteyen müşterimiz konteyner bazında talebini bize iletir. Daha sonra talebin detayları hakkında görüşmeler yapılır.

2. Tedarik

Talep edilen ürün, üretici ve ihracatçılarla irtibata geçilerek araştırılmaya başlanır. Mevcut ürünlerin teknik analizleri ve yerinden alınmış örneklerinin fotoğrafları fiyatla beraber müşterimize iletilir. Ürünün beğenilmesi durumunda satış anlaşması imzalanır.

3. Teslim!

Müşterimiz anlaşmada belirtilen peşinatı (genelde %20'dir) ihracatçının hesabına aktarır. Ürün bizim ve Sağlık Bakanlığı yetkililerinin gözetimi altında konteynere yüklenip yollanır. Konteyner hedef limana ulaşmadan önce kalan miktar ihracatçıya ödenir ve gümrük dökümanları müşterimize ulaştırılır.

Şili Tarım İhraç Ürünleri